Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Soukromé Kliniky

Vítejte na portálu Soukromé Kliniky. Hledáte nejlepší nadstandardní zdravotní péči v soukromých zdravotnických zařízeních, klinikách a nemocnicích? Připravili jsme pro Vás přehled jednotlivých soukromých klinik v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech:

Chcete nejprve zjistit, který lékař je nejlepší anebo se podělit o svou zkušenost s doktory? Pak je tu pro Vás portál Hodnocení Lékařů .

Soukromá klinika LOGO s.r.o. Brno

CHS Galen, v.o.s.

www: http://www.chsgalen.cz
E-mail: sal@chsgalen.cz
Telefon:465 523 133
Fax:
Adresa: Smetanova 1390
Ústí nad Orlicí
562 01

Klinika plastické chirurgie, cévní, ortopedické a dětské chirurgie. Nabízíme služby stomatologie a kožního oddělení. Specializujeme se na zákroky: operace očních víček, facelift, liposukce, zvětšení/zmenšení prsou, mamologie, křečové žíly, artroskopie kolene, rázová vlna, kýla, tříselná a pupeční kýla, lupénka, ekzém, zubní ošetření a mnoho jiných. Předností je provádění zákroků v režimu jednodenní chirurgie (bez hospitalizace) s bezplatným poradenstvím. Prodáváme zdravotnické potřeby.

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Aktuality

Plastická chirurgie

obrazek Soukromé kliniky poskytující zdravotnické služby s nadstandartní péčí o pacienta se v Česku stále zvyšuje. Jaká je úroveň soukromých klinik a soukromé lékařské praxe v Čr ? Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.