Podle typu

Vyberte instituci podle typu

Soukromé Kliniky

Vítejte na portálu Soukromé Kliniky. Hledáte nejlepší nadstandardní zdravotní péči v soukromých zdravotnických zařízeních, klinikách a nemocnicích? Připravili jsme pro Vás přehled jednotlivých soukromých klinik v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech:

Chcete nejprve zjistit, který lékař je nejlepší anebo se podělit o svou zkušenost s doktory? Pak je tu pro Vás portál Hodnocení Lékařů .

Soukromá klinika LOGO s.r.o. Brno

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie

Soukromé kliniky poskytující zdravotnické služby s nadstandartní péčí o pacienta se v Česku stále zvyšuje. Jaká je úroveň soukromých klinik a soukromé lékařské praxe v Čr ?

Soukromé kliniky

Soukromé lékařské praxe a soukromé kliniky  s palatickou chyrurgií, které naleznete na tomto zdravotnickém portálu v katalogu soukromých klinik Vám ochotně poskytnou informace a zdravotní konzultace ohledně chyrurgických zákroků nebo řešení jiných zdravotních problémů.

Operace na soukromé klinice

Jaké plastické operace Vám jsou schopni odoperovat na soukromé kllinice ?

Plastické operace:

 

Facelift Operace obličeje

Plastické operace obličeje jsou v současnosti nejčastější estetické operace. Díky novým metodám v kosmetologii a korektivní dermatologii se daří zmírnit a oddalovat projevy stárnutí obličeje.Plastické operace  může být prováděna u žen i mužů.

Blefaroplastika - operace očních víček

Před operací očních víček je důležité kompletní vyšetření zraku z důvodu, že plastická operace očních víček může i zasáhnout do funkčnosti zrakového orgánu, aproto je nezbytná předoperační konzultace s odborníkem.

Provádí se operace dolních očních víček tak i horních.

Operace nosu - Rinoplastika

Plastická operace nosu.

 

 

 

 

Hodnocení doktorů

Chcete-li nejprve zjistit, který lékař ze soukromé kliniky je nejlepší anebo se podělit o svou zkušenost s doktory? Pak je tu pro Vás portál Hodnocení Lékařů

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Plastická chirurgie

obrazek Soukromé kliniky poskytující zdravotnické služby s nadstandartní péčí o pacienta se v Česku stále zvyšuje. Jaká je úroveň soukromých klinik a soukromé lékařské praxe v Čr ? Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.